Berikut adalah jadual pertandingan Piala Malaysia 2011. Tertakluk kepada pindaan akhir Persatuan Bolasepak Malaysia (FAM)

PUSINGAN PERTAMA

Selasa, 6 September 2011
Kumpulan A
1. Johor vs Kedah – Std Larkin
2. Sabah vs Perak – Std Likas
Kumpulan B
1. Sime Darby vs Terengganu – Std Selayang
2. PKNS vs Negeri Sembilan – Std MBPJ
Kumpulan C
1. Sarawak vs Kelantan – Std. Negeri
2. Johor FC vs Felda – Std JCorp
Kumpulan D
1. PDRM vs KL – STAR, Paroi
2. T-Team vs Selangor – SSINS

Sabtu, 10 September 2011
Kumpulan A
1. Kedah vs Sabah – Std Darul Aman
2. Perak vs Johor – Std Ipoh
Kumpulan B
1. Terengganu vs PKNS – SSINS
2. Negeri Sembilan vs Sime Darby – STAR
Kumpulan C
1. Kelantan vs Johor FC- SSIMV
2. Felda vs Sarawak – Std MBPJ
Kumpulan D
1. Selangor vs PDRM – SSA
2. KL vs T-Team – Std Selayang

Selasa, 13 September 2011
Kumpulan A
1. Perak vs Kedah – Std Ipoh
2. Johor vs Sabah – Std Larkin
Kumpulan B
1. Negeri Sembilan vs Terengganu – STAR Paroi
2. PKNS vs Sime Darby- Std MBPJ
Kumpulan C
1. Sarawak vs Johor – Std. Negeri
Kumpulan D
1. KL vs Selangor – Std Selayang
2. T-Team vs PDRM – SSINS

Rabu, 14 September 2011
Kumpulan C
1. Felda vs Kelantan – Std MBPJ
PUSINGAN KEDUA
Sabtu, 17 September 2011
Kumpulan A
1. Kedah vs Johor – Std Darul Aman
2. Perak vs Sabah – Std Ipoh
Kumpulan B
1. Terengganu vs Sime Darby- SSINS
2. Negeri Sembilan vs PKNS – STAR
Kumpulan D
1. Selangor vs T-Team – SSA
2. KL vs PDRM – Std Selayang

Ahad, 18 September 2011
Kumpulan C
1. Kelantan vs Sarawak- SSIMV
2. Felda vs Johor FC – Std MBPJ

Sabtu, 24 September 2011
Kumpulan A
1. Sabah vs Kedah – Std Likas
2. Johor vs Perak – Std Larkin
Kumpulan B
1. PKNS vs Terengganu – Std MBPJ
2. Sime Darby vs Negeri Sembilan- Std Selayang
Kumpulan C
1. Johor FC vs Kelantan – Std. JCorp
2. Sarawak vs Felda – Std Negeri
Kumpulan D
1. PDRM vs Selangor – STAR Paroi
2. T-Team vs KL – SSINS

Selasa, 27 September 2011
Kumpulan A
1. Kedah vs Perak – Std Darul Aman
2. Sabah vs Johor – Std Likas
Kumpulan B
1. Terengganu vs Negeri Sembilan- SSINS
2. Sime Darby vs PKNS – Std Selayang
Kumpulan C
1. Kelantan vs Felda – SSIMV
2. Johor FC vs Sarawak – Std JCorp
Kumpulan D
1. Selangor vs KL – SSA
2. PDRM vs T-Team – STAR Paroi

Dua pasukan teratas setiap kumpulan layak ke peringkat suku akhir yang dijadualkan pada Selasa, 4 Oktober 2011 dan Sabtu, 8 Oktober 2011.

Separuh akhir pula pada Jumaat, 14 Oktober 2011 dan Sabtu, 22 Oktober 2011

Perlawanan akhir dijadualkan pada Sabtu, 29 Oktober 2011